Kontakt - Toyota Chorzów

Telefony (Chorzów):

 

Centrala 32 34 97 900
Fax 32 34 97 907
Dział handlowy 32 34 97 902, 922, 923, 925
Serwis 32 34 97 914 do 917
Dział części 32 34 97 931 do 932
Stacja diagnostyczna 32 34 97 939

 

Dane Kontaktowe Pracowników:

 


Recepcja

Patrycja Powol biuro@toyota-chorzow.pl 604 153 753 32 34 97 900
Klaudia Dragon
Małgorzata Makieła

Recepcja serwisu

Izabela Masiejczyk i.masiejczyk@toyota-chorzow.pl 32 34 97 955

Kredyty

Anna Peteja kredyty@toyota-chorzow.pl 602 281 353 32 34 97 929
Karolina Mazur

Kontakty z klientami

Hanna Czajka - Kierownik hanna.czajka@toyota-bytom.pl 32 34 97 904
Anna Głuszyńska a.gluszynska@toyota-chorzow.pl 604 305 902 32 34 97 955
Karina Musik-Megger k.musik-megger@toyota-chorzow.pl 604 453 653 32 34 97 948
Anna Müller a.muller@toyota-chorzow.pl 693 965 505
Sylwia Duran s.duran@toyota-chorzow.pl

Salon

Norbert Kiełbowicz - Kierownik n.kielbowicz@toyota-chorzow.pl 662 700 900 32 34 97 958
Marcin Łukaszczuk m.lukaszczuk@toyota-chorzow.pl 693 985 502 32 34 97 923
Michał Polowy m.polowy@toyota-chorzow.pl 604 303 965 32 34 97 905
Mirosław Gładuń m.gladun@toyota-chorzow.pl 604 151 951 32 34 97 922
Marcin Herbik m.herbik@toyota-chorzow.pl 602 289 617 32 34 97 915

Samochody dostawcze

Jacek Bochyński j.bochynski@toyota-chorzow.pl 604 305 320 32 34 97 925

Samochody użytkowe

Jacek Bochyński j.bochynski@toyota-chorzow.pl 604 305 320

Komis

Michał Szczygielski m.szczygielski@toyota-chorzow.pl 693 985 504 32 34 97 926
Robert Juraszek r.juraszek@toyota-chorzow.pl 604 452 852 32 34 97 926
Arkadiusz Szukała a.szukala@toyota-chorzow.pl 602 281 548 32 34 97 926

Flota

Arkadiusz Lazar a.lazar@toyota-chorzow.pl 693 985 509 32 34 97 921
Adam Szebesta a.szebesta@toyota-chorzow.pl 660 696 882 32 34 97 936
Jarosław Lorenz - Autoryzacja j.lorenz@toyota-chorzow.pl 604 457 657 32 34 97 956

Serwis

Bartek Pielorz - Kierownik b.pielorz@toyota-bytom.pl 604 149 849 32 34 97 935
Piotr Woźnica p.woznica@toyota-chorzow.pl 604 153 953 32 34 97 916
Paweł Klimczyk p.klimczyk@toyota-chorzow.pl 604 452 652 32 34 97 918
Adam Mika a.mika@toyota-chorzow.pl 602 486 586 32 34 97 914
Łukasz Firek l.firek@toyota-chorzow.pl 604 452 352 32 34 97 927
Tomasz Smorąg t.smorag@toyota-chorzow.pl 734 213 268 32 34 97 914

Lakiernia - Blacharnia

Marek Mołdawa m.moldawa@toyota-chorzow.pl 604 452 752 32 34 97 930
Dawid Szymański d.szymanski@toyota-chorzow.pl 600 938 238 32 34 97 930
Żaneta Wronowska z.wronowska@toyota-chorzow.pl 32 34 97 930
Krzysztof Pietryga k.pietryga@toyota-bytom.pl 604 152 652 32 78 77 940

Części

Krzysztof Błaszczyk k.blaszczyk@toyota-bytom.pl 602 281 531 32 34 97 931
Janusz Stolarz j.stolarz@toyota-chorzow.pl 604 149 749 32 34 97 931

Magazyn

Sebastian Tomaszczyk s.tomaszczyk@toyota-chorzow.pl 32 34 97 932
Tomasz Kosz 32 34 97 932

SKP

Mirosław Duda skp@toyota-chorzow.pl 32 34 97 939
Sebastian Chwesiuk

Zarząd

Prezes Zarządu Jerzy Czajka j.czajka@toyota-bytom.pl 32 34 97 900
V-ce Prezes Zarządu Halina Czajka h.czajka@toyota-bytom.pl
V-ce Prezes Zarządu Wojciech Czajka w.czajka@toyota-bytom.pl
V-ce Prezes Zarządu Jacek Czajka j.czajka@toyota-bytom.pl
V-ce Prezes Zarządu Mateusz Malok m.malok@toyota-bytom.pl
V-ce Prezes Zarządu Waldemar Misiak w.misiak@toyota-bytom.pl
V-ce Prezes Zarządu Janusz Jabłko j.jablko@toyota-chorzow.pl
V-ce Prezes Zarządu Hanna Czajka hanna.czajka@toyota-bytom.pl
Twoje ustawienia plików cookies

Na stronie Toyota Polska używamy technologii cookies w celach dostosowania naszych usług i oferty do Twoich potrzeb, w celu reklamy, analizy i statystyki. Informacje zapisane w cookies mogą zawierać dane osobowe. Jeśli wyrażasz na to zgodę, przejdź do strony i korzystaj z niej normalnie lub dowiedz się, w jaki sposób możesz zmienić swoje ustawienia.

OK