Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Konfiguruj swoją Toyotę

Kontakt - Toyota Chorzów

Telefony (Chorzów):

 

Centrala 32 34 97 900
Fax 32 34 97 907
Dział handlowy 32 34 97 902, 922, 923, 925
Serwis 32 34 97 914 do 917
Dział części 32 34 97 931 do 932
Stacja diagnostyczna 32 34 97 939

 

Dane Kontaktowe Pracowników:

 

Recepcja
Patrycja Powol
Natalia Ksiądz biuro@toyota-chorzow.pl 604 153 753, 32 34 97 900
Joanna Reczyńska

Salon
Kierownik: Norbert Kiełbowicz n.kielbowicz@toyota-chorzow.pl 32 34 97 904
Marcin Łukaszczuk m.lukaszczuk@toyota-chorzow.pl 693 985 502,  32 34 97 923
Mirosław Gładuń m.gladun@toyota-chorzow.pl 604 151 951,  32 34 97 922
Michał Polowy m.polowy@toyota-chorzow.pl 604 303 965,  32 34 97 905
Marcin Bąk m.bak@toyota-chorzow.pl 604 156 356, 32 34 97 925
Marcin Herbik m.herbik@toyota-chorzow.pl 32 34 97 900

Samochody używane
Robert Juraszek r.juraszek@toyota-chorzow.pl 604 452 852, 32 34 97 926
Michał Szczygielski m.szczygielski@toyota-chorzow.pl 693 985 504, 32 34 97 926

Recepcja serwisu
recepcja.serwisu@toyota-chorzow.pl 604 153 753,  32 34 97 955

Serwis
Kierownik: Bartłomiej Pielorz b.pielorz@toyota-bytom.pl 604 149 849
Adam Mika a.mika@toyota-chorzow.pl 602 486 586,  32 34 97 914
Piotr Woźnica p.woznica@toyota-chorzow.pl 604 153 953,  32 34 97 916
Paweł Klimczyk p.klimczyk@toyota-chorzow.pl 604 452 652,  32 34 97 918
Łukasz Firek l.firek@toyota-chorzow.pl 604 452 352, 32 34 97 927

Kredyty, Ubezpieczenia, Leasing
Agnieszka Pietras kredyty@toyota-chorzow.pl 602 281 353,  32 34 97 929
Anna Krótki

Sprzedaż flotowa

Arkadiusz Lazar

a.lazar@toyota-chorzow.pl 693 985 509,  32 34 97 921
Adam Szebesta a.szebesta@toyota-chorzow.pl 660 696 882,  32 34 97 936
Dariusz Sokoła 693 965 505
Maciej Sobanek 604 453 253


Administracja flotowa

Jarosław Lorenz j.lorenz@toyota-chorzow.pl 604 457 657,  32 34 97 956

Części i akcesoria
Krzysztof Błaszczyk k.blaszczyk@toyota-bytom.pl 602 281 531,  32 34 97 931
Janusz Stolarz j.stolarz@toyota-chorzow.pl 604 149 749,  32 34 97 931

Dział Blacharsko-Lakierniczy
Marek Mołdawa m.moldawa@toyota-chorzow.pl 604 452 752,  32 34 97 930
Dawid Szymański d.szymanski@toyota-chorzow.pl 600 938 238,  32 34 97 930


Kontakty z klientami

Hanna Czajka hanna.czajka@toyota-bytom.pl 604 305 554,  32 34 97 917
Katarzyna Fremel k.fremel@toyota-chorzow.pl 604 453 653,  32 34 97 958
Sylwia Duran s.duran@toyota-chorzow.pl 604 152 652,  32 34 97 917


Stacja diagnostyczna

Mirosław Duda skp@toyota-chorzow.pl 32 34 97 939
Sebastian Chwesiuk

Zarząd Firmy
Prezes Zarządu Jerzy Czajka j.czajka@toyota-bytom.pl

32  34 97 900

V-ce Prezes Zarządu  Halina Czajka h.czajka@toyota-bytom.pl
V-ce Prezes Zarządu  Wojciech Czajka w.czajka@toyota-bytom.pl
V-ce Prezes Zarządu  Jacek Czajka jacek.czajka@toyota-bytom.pl
V-ce Prezes Zarządu  Mateusz Malok m.malok@toyota-bytom.pl
V-ce Prezes Zarządu  Waldemar Misiak w.misiak@toyota-bytom.pl
V-ce Prezes Zarządu Janusz Jabłko j.jablko@toyota-chorzow.pl
Twoje ustawienia plików cookies

Na stronie Toyota Polska używamy technologii cookies w celach dostosowania naszych usług i oferty do Twoich potrzeb, w celu reklamy, analizy i statystyki. Informacje zapisane w cookies mogą zawierać dane osobowe. Jeśli wyrażasz na to zgodę, przejdź do strony i korzystaj z niej normalnie lub dowiedz się, w jaki sposób możesz zmienić swoje ustawienia.

OK