Sprawdź promocje!
Umów się na jazdę próbną
Konfiguruj swoją Toyotę
Umów się na przegląd

Poznaj nową Toyotę bZ4X

Odkryj nową Toyotę bZ4X

Toyota bZ4X to innowacyjny, wydajny i dynamiczny SUV z napędem elektrycznym. Dzięki solidnej i stylowej konstrukcji, znakomitemu napędowi na wszystkie koła i dużemu zasięgowi samochód ten dowiezie Cię wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Wyjedź poza standardy elektryczne i ciesz się nowymi wrażeniami z jazdy innowacyjnym SUV-em.

/
Znakomita wydajność jazdy

Znakomita wydajność jazdy

Ciesz się najlepszymi w klasie osiągami elektrycznymi z Toyotą bZ4X i nie zostawiaj za sobą spalin. Wybierz samochód, który odpowiada Twoim potrzebom, a także oferuje prędkość i moment obrotowy wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Dzięki wyjątkowym właściwościom napędu na wszystkie koła Toyota bZ4X zapewni Ci prawdziwie harmonijną jazdę.

Samochód przystosowany do każdej podróży

Samochód przystosowany do każdej podróży

Tryb AWD XMODE zwiększa osiągi i bezpieczeństwo, umożliwiając bZ4X zmierzenie się z każdym terenem. Dzięki napędowi na wszystkie koła możesz cieszyć się pewnością siebie w każdych warunkach pogodowych, niezależnie od tego, co Cię czeka.

Bateria o najwyższej wydajności

Bateria o najwyższej wydajności

Toyota bZ4X może przejechać ponad 450 km na jednym pełnym ładowaniu - i to przy zerowej emisji spalin. Zasięg ten można jeszcze zwiększyć, wybierając opcjonalny dach z panelem słonecznym. Do wyboru są trzy opcje ładowania: w miejscach publicznych, które pozwoli naładować baterię w około 30 minut, domowe gniazdko lub stacja do ładowania w domu.

Bezpieczeństwo, na którym możesz polegać

Bezpieczeństwo, na którym możesz polegać

Do najnowszych rozwiązań należą m.in. takie funkcje, jak system monitorowania kierowcy z funkcją awaryjnego zatrzymania pojazdu i aktualizacje OTA (Over the Air Updates).

Toyota bZ4X

Inteligentny kokpit

Odkryj świat multimediów i łączności, wybierając samochód wyposażony w system multimedialny Toyota Smart Connect. Duży 12'' ekran dotykowy, system zaawansowanego rozpoznawania głosu i płynna integracja ze smartfonem - to tylko niektóre zalety tego rozwiązania. Dodać do tego należy wyjątkowo szybką i łatwą obsługę, a także zawsze aktualną nawigację dzięki technologii over-the-air.

Unikalny styl i doskonała prezencja

Unikalny styl i doskonała prezencja

Toyota bZ4X łączy elegancki i zaawansowany wygląd pojazdu elektrycznego z solidną stylistyką SUV-a. Innowacyjny pojazd elektryczny sprawdza się na wszystkich drogach, przyciągając wzrok wszędzie tam, gdzie się pojawia.

Przestronna kabina

Przestronna kabina

Nową Toyotę bZ4X zaprojektowano z myślą o zapewnieniu kierowcy i pasażerom jak najlepszych wrażeń z jazdy. Wyrafinowane i komfortowe wnętrze zapewnia najlepszą w swojej klasie przestrzeń na nogi dla wszystkich podróżujących.

Zasięg Twojej baterii elektrycznej

Z Toyotą bZ4X nigdy nie będziesz musiał myśleć o zasięgu. Wyjątkowa wydajność baterii zapewnia ponad 450 km bezproblemowej jazdy, gdziekolwiek się udajesz.

Czas ładowania

W domu, w biurze, w podróży – ładowanie jest proste i wygodne. Napędzana wyłącznie energią z baterii Toyota bZ4X zapewnia zerową emisję spalin i niższe koszty eksploatacji.

Opcje ładowania
/
Domowa stacja ładowania

Urządzenie to umożliwia znacznie szybsze ładowanie niż w przypadku domowego gniazdka. By w pełni naładować baterię w Twojej Toyocie bZ4X, potrzebuje od 6,5 h* do 10 h.
* Dotyczy stacji ładowania o mocy 11kW dostępnej od października 2022 r.

/
Ładowanie w miejscach użyteczności publicznej

W razie konieczności przeprowadzenia szybkiego ładowania możesz z łatwością wyszukać stacje szybkiego ładowania w wielu miejscach publicznych dzięki lokalizatorowi stacji w aplikacji MyT. Te wysoce wydajne urządzenia są w stanie naładować baterię bZ4X do 80% w ciągu zaledwie 30 minut.

Często zadawane pytania

Jak daleko mogę dotrzeć na jednym pełnym ładowaniu?

Z Toyotą bZ4X możesz przejechać ponad 450 km* i nie zaprzątać sobie głowy koniecznością doładowywania baterii.
* Zasięg może różnić się w zależności od wybranego pojazdu i jego klasy.

Gdzie mogę doładować baterię?

Baterię możesz naładować, wykorzystując do tego stację do ładowania, domowe gniazdko lub punkt ładowania w miejscach użyteczności publicznej. Toyota Connected Services pomoże Ci wyszukać najbliższą stację ładowania.

Jak naładować akumulator w Toyocie bZ4X?

Ładowanie jest proste, wygodne i całkowicie bezpieczne dzięki zastosowaniu przewodu dostarczonego z pojazdem, zarówno poprzez gniazdko domowe, stację do ładowania, jak i szybką ładowarkę publiczną.

Jak długo trwa ładowanie?

Czas ładowania pojazdu zależy od mocy źródła zasilania. Na stacjach publicznych można dokonać szybkiego ładowania w ciągu około 25 minut. Ładowanie za pomocą specjalnej stacji lub domowego gniazdku zajmuje od 6,5 h do 19 h.

Czy koszty bieżące są niskie?

Pojazdy akumulatorowo-elektryczne pozwalają zaoszczędzić pieniądze przez cały okres ich użytkowania. Nigdy więcej nie będziesz musiał płacić za paliwo, a pełne naładowanie baterii z domowego gniazdka może kosztować zaledwie 5 euro.

Na czym polega różnica między samochodem hybrydowym a elektrycznym?

Hybrydy i samochody elektryczne różnią się zasadniczo. Hybryda przełącza się pomiędzy silnikiem benzynowym a elektrycznym, jest samoładująca się, podczas gdy pojazd akumulatorowo-elektryczny działa wyłącznie na zasilaniu bateryjnym i nie emituje żadnych zanieczyszczeń.

Jak długi jest okres eksploatacji baterii?

Nasze pojazdy akumulatorowo-elektryczne są tak samo niezawodne jak wszystkie inne Toyoty. Toyota bZ4X objęta jest 10-letnią gwarancją, tak więc możesz być spokojny o swoje bezpieczeństwo.

Dlaczego warto wybrać
akumulatorowo-elektryczną Toyotę?

Dzięki 25-letniemu doświadczeniu Toyota wyznacza drogę ku elektrycznej przyszłości. Z 18 milionami pojazdów zasilanych prądem i 17 modelami do wyboru nie ustajemy w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań pożądanych przez kierowców na całym świecie. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu innowacyjnych technologii, opracowywaniu baterii i optymalizacji przepływu energii. Nasze auta elektryczne charakteryzują się jakością i niezawodnością godną marki Toyota.
Rozpocznij swoją podróż „beyond Zero”

Zapisz się na newsletter poświęcony Toyocie bZ, aby otrzymywać najnowsze informacje i wiadomości. Nie chcesz przecież niczego przegapić — pierwszy model z serii Toyota bZ będzie dostępny w połowie 2022 r.

Zapisz się

Dowiedz się więcej o napędach elektrycznych Toyoty

Samoładujący napęd hybrydowy Samoładujący napęd hybrydowy Toyota – wybór naturalny Hybrydy Toyoty Hybrydy Toyoty Zobacz, dlaczego warto je wybrać Rodzaje napędów ekologicznych Toyoty Rodzaje napędów ekologicznych Toyoty Poznaj ich zalety Jak działa pełna hybryda? Jak działa pełna hybryda? Dowiedz się, jak ekonomicznie jeździć hybrydą Hybrydy Toyoty Hybrydy Toyoty Sprawdź najczęściej zadawane pytania 100 000 hybryd Toyoty w Polsce 100 000 hybryd Toyoty w Polsce Niskoemisyjne auta coraz popularniejsze Nowy Dział Testów i Oceny Napędów Hybrydowych Nowy Dział Testów i Oceny Napędów Hybrydowych Sprawdź szczegóły Ponad 15 mln sprzedanych hybryd Toyoty Ponad 15 mln sprzedanych hybryd Toyoty Dowiedz się więcej Poznaj Toyotę Yaris Cross Poznaj Toyotę Yaris Cross Nowy, kompaktowy SUV z segmentu B Społeczeństwo napędzane wodorem Społeczeństwo napędzane wodorem Odkryj najnowsze rozwiązania Toyoty Poznaj możliwości wodoru Poznaj możliwości wodoru Odkryj Toyotę Mirai 2. generacji Toyota RAV4 Plug-in Hybrid Toyota RAV4 Plug-in Hybrid Nowa flagowa hybryda Toyoty zadebiutuje w 2020 roku