1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
18 czerwca 2024

Toyota Camry

Nowa generacja luksusu i efektywności

Toyota Camry - Nowa odsłona luksusu i efektywności

Toyota Camry to legendarny model, który właśnie doczekał się gruntownej modernizacji. Nowa generacja tego samochodu łączy w sobie sportową stylistykę, zaawansowane technologie i imponujący napęd hybrydowy. Co nowego oferuje Toyota Camry i dlaczego warto się nią zainteresować?

Hybryda na szczycie innowacji

Kluczową nowością w nowej Toyocie Camry jest napęd hybrydowy piątej generacji - najnowsze osiągnięcie inżynierów marki. Układ ten generuje moc 231 KM, pozwalając na dynamiczne przyspieszenie do 100 km/h w zaledwie 7,9 sekundy. Jednocześnie średnie zużycie paliwa wynosi jedynie 5,1 l/100 km, co czyni z Camry wyjątkowo efektywny samochód.

Sportowy design i luksusowe wnętrze

Nowa Camry wyróżnia się również odważną, sportową stylistyką nadwozia. Wewnątrz samochodu znajdziemy liczne luksusowe detale, takie jak skórzana tapicerka, wentylowane fotele czy trzystrefowa klimatyzacja w topowej wersji Executive. Camry oferuje również zaawansowane systemy multimedialne i cyfrowe zegary dostosowywane do preferencji kierowcy.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Nowa Toyota Camry może pochwalić się bogatym pakietem systemów bezpieczeństwa, w tym najnowszym układem Toyota T-MATE. Samochód wyposażono również w innowacyjne rozwiązania, takie jak cyfrowe lusterko wsteczne czy wyświetlacz head-up.

Dostępność i atrakcyjne finansowanie

Nowa Camry dostępna jest w trzech ekskluzywnych wersjach wyposażenia - Comfort, Prestige i Executive. Ceny rozpoczynają się od 185 900 zł, a leasing KINTO ONE pozwala na comiesięczne raty już od 1648 zł netto. Podsumowując, nowa Toyota Camry łączy w sobie sportowy charakter, zaawansowane technologie i imponujący napęd hybrydowy. To samochód, który zapewnia niezrównane wrażenia z jazdy przy zachowaniu wysokiej efektywności i luksusowego wykończenia. Odwiedzając salony Toyota Czajka, klienci mogą liczyć na indywidualne podejście, atrakcyjne opcje finansowania oraz kompleksową opiekę posprzedażową.