1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
24 czerwca 2024

Toyota PROACE MAX

Fenomenalny debiut na rynku

Toyota PROACE MAX - Funkcjonalność na najwyższym poziomie

Toyota PROACE MAX to nowy model dużego vana, który niedawno zadebiutował na rynku. Samochód ten od początku wzbudza ogromne zainteresowanie wśród klientów flotowych i indywidualnych, o czym świadczy rekordowe tempo rezerwacji pierwszych egzemplarzy. Co sprawia, że Toyota PROACE MAX staje się tak pożądanym pojazdem?

Wszechstronne zastosowania

Kluczowym atutem nowej Toyoty PROACE MAX jest jej wszechstronność. Model ten oferuje szeroką gamę rozmiarów nadwozia, od furgonów po wersje osobowe, co pozwala na dopasowanie do różnorodnych potrzeb klientów. Imponujące parametry, takie jak ładowność do 1530 kg czy przestrzeń ładunkowa do 17 m³, czynią z PROACE MAX niezwykle funkcjonalne auto dostawcze.

Nowoczesne technologie

Toyota PROACE MAX wyróżnia się również bogatym wyposażeniem w zaawansowane systemy technologiczne. Samochód oferuje m.in. 10-calowy ekran dotykowy systemu multimedialnego, bezprzewodową łączność ze smartfonami oraz innowacyjne cyfrowe lusterko wsteczne. Na uwagę zasługuje także pakiet nowoczesnych systemów bezpieczeństwa, w tym układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia czy inteligentny tempomat adaptacyjny.

Konkurencyjne warunki zakupu

Toyota PROACE MAX wyróżnia się również atrakcyjnymi warunkami finansowania i gwarancji. Model ten objęty jest 3-letnią lub 1 000 000 km gwarancją, a oferty leasingowe pozwalają na dopasowanie comiesięcznych rat do indywidualnych potrzeb klientów.

Bogata gama jednostek napędowych

Pod maską Toyoty PROACE MAX znajdziemy niezawodne silniki Diesla o pojemności 2,2 litra, dostępne w trzech wariantach mocy: 120 KM, 140 KM i 180 KM. Zapewniają one imponujący moment obrotowy, gwarantując wydajną i dynamiczną pracę. Podsumowując, Toyota PROACE MAX to rewolucja w segmencie dużych vanów. Model ten łączy wszechstronność zastosowań, nowoczesne technologie i konkurencyjne warunki zakupu, stając się idealnym wyborem dla firm i klientów indywidualnych poszukujących niezawodnego i funkcjonalnego pojazdu dostawczego. Dodatkowe korzyści dostępne w salonach Toyota Czajka, takie jak ekskluzywne pakiety serwisowe czy preferencyjne finansowanie, czynią z PROACE MAX jeszcze bardziej atrakcyjną propozycję na rynku.