1. Nowe samochody
  2. Yaris Cross
  3. Najważniejsze cechy
109 900 zł
109 900 zł

Kluczowe cechy

Tempomat iACC

Bezpieczeństwo w każdej podróży

Inteligentny tempomat adaptacyjny utrzymuje stały zadany dystans od poprzedzającego auta. Jeżeli odległość zacznie się zmniejszać, tempomat automatycznie zacznie hamować i uruchomi światła stop. W samochodach wyposażonych w układ rozpoznawania znaków drogowych (RSA) system dodatkowo odczytuje ograniczenia prędkości i sugeruje dostosowanie stylu jazdy do obowiązujących limitów.

Kamera cofania

Zobacz wszystko

Kamera cofania Toyoty wyświetla czytelny obraz, pozwalając Ci manewrować z pewnością nawet na najbardziej zatłoczonym parkingu.

Cyfrowe radio

W rytmie Twojej podróży

Obsługa stacji radiowych w technologii cyfrowej (DAB) pozwala odbierać więcej stacji i cieszyć się doskonałą jakością dźwięku.

109 900 zł

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/car-config/pl/pl?path=highlights/5c933238-df10-41c5-b921-a2e4d25ef931 with body {"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota-chorzow.pl/nowe-samochody/yaris-cross/najwazniejsze-cechy","configure":"","specs":"https://www.toyota-chorzow.pl/nowe-samochody/yaris-cross/specyfikacja"}}}}

{"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota-chorzow.pl/nowe-samochody/yaris-cross/najwazniejsze-cechy","configure":"","specs":"https://www.toyota-chorzow.pl/nowe-samochody/yaris-cross/specyfikacja"}}}}